Piept de pui cu ciuperci si mozzarellaPostat de angyb in Pui Ieri cand am vazut reteta lui Gaby cu ficatei am hotarat sa o incerc si eu dar cu piept de piu ca a meu nu se omoara dupa ficatei Inapoi la reteta |
))
cum e cu piept? e bun?
)))
Multumesc de reteta
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|