Piept de pui in sos alb

Postat de rocsi_1612 in Pui
27 Oct 2012 | 10755 vizualizari

Simplu si bun cam asa consider eu ca este acest fel de mancare!

Inapoi la reteta

Comentarii (49)

la 27.10.2012, 21:47
ce mancare buna iar prezentarea e din ce in ce mai frumoasa
la 27.10.2012, 21:49
imi place...bun si arata super
la 27.10.2012, 21:49
Buna!
la 27.10.2012, 21:49
la 27.10.2012, 21:50
yummyyyy, ce pofta mi-ai facut!
la 27.10.2012, 21:50
gustoasa
la 27.10.2012, 21:50
Multumesc mult Dia.Ma straduiesc si eu cu prezentarile, desi nu mai stiu ce sa mai pun de prin casa in poze))..In plus lumina naturala de acum nu prea mai e buna, e cam innourat afara si nu e la fel de bine ca atunci cand este soare, dar asta e
la 27.10.2012, 21:52
la 27.10.2012, 21:54
Super!!!
la 27.10.2012, 22:05
Stiu prea bine.Uite acum am facut niste cornulete si fiind seara pozele's naspa rau
la 27.10.2012, 22:18
imi place mult acest fel de mancare! Mmmmmm.... tare as fura o bucatica de carnita din farfuria ta.....
la 27.10.2012, 22:20
sigur e bun
la 27.10.2012, 22:20
Multumesc mult Zamfira
la 27.10.2012, 22:21
Buni multumesc
la 27.10.2012, 22:21
o mancarica tare gustoasa!

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or