Piept de pui in sos alb
Postat de rocsi_1612 in Pui 27 Oct 2012 | 10755 vizualizari
Simplu si bun cam asa consider eu ca este acest fel de mancare!
Inapoi la reteta
|
Comentarii (49)
la 27.10.2012, 21:47
ce mancare buna
iar prezentarea e din ce in ce mai frumoasa
la 27.10.2012, 21:49
imi place...bun si arata super
la 27.10.2012, 21:49
Buna!
la 27.10.2012, 21:50
yummyyyy, ce pofta mi-ai facut!
la 27.10.2012, 21:50
gustoasa
la 27.10.2012, 21:50
Multumesc mult Dia.Ma straduiesc si eu cu prezentarile, desi nu mai stiu ce sa mai pun de prin casa in poze
))..In plus lumina naturala de acum nu prea mai e buna, e cam innourat afara si nu e la fel de bine ca atunci cand este soare, dar asta e
la 27.10.2012, 21:54
Super!!!
la 27.10.2012, 22:05
Stiu prea bine.Uite acum am facut niste cornulete si fiind seara pozele's naspa rau
la 27.10.2012, 22:18
imi place mult acest fel de mancare! Mmmmmm.... tare as fura o bucatica de carnita din farfuria ta.....
la 27.10.2012, 22:20
sigur e bun
la 27.10.2012, 22:20
Multumesc mult Zamfira
la 27.10.2012, 22:21
Buni multumesc
la 27.10.2012, 22:21
o mancarica tare gustoasa!

COMENTEAZA