Piept de pui in sos alb

Postat de rocsi_1612 in Pui
27 Oct 2012 | 10755 vizualizari

Simplu si bun cam asa consider eu ca este acest fel de mancare!

Inapoi la reteta

Comentarii (49)

la 27.10.2012, 22:22
Laurici cam naspa de tine pe aici cu poftele.Daca ai fi aproape sincer ti-as trimite
la 27.10.2012, 22:22
Multumesc Lau
la 27.10.2012, 22:22
Mon
la 27.10.2012, 22:23
Poliana
la 27.10.2012, 22:23
Dia eu nu cred ca sunt naspa ci pur si simplu putin mai intunecate.Asta e pana la urma nu suntem experti foto.noi ne dam toata silinta asta conteaza
la 27.10.2012, 22:24
Claudia fura ca nu ma uit
la 27.10.2012, 22:24
Florina hai sa te servesc
la 27.10.2012, 22:25
Multumesc Daria draga
la 27.10.2012, 22:28
BUNACIUNE CURATA!
la 27.10.2012, 22:30
foarte bun
la 27.10.2012, 22:31
Multumesc doamna Medi
la 27.10.2012, 22:47
Foarte buna reteta Rocs...si ce prezentare frumoasa!
la 27.10.2012, 22:52
Foartye bun, dai si mie sau s-a papat tot?
la 27.10.2012, 22:56
da da...simplu si bun bun!
la 27.10.2012, 23:27
bun bun

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or