Piept de pui in sos alb
Postat de rocsi_1612 in Pui 27 Oct 2012 | 10755 vizualizari
Simplu si bun cam asa consider eu ca este acest fel de mancare!
Inapoi la reteta
|
Comentarii (49)
la 27.10.2012, 22:22
Laurici cam naspa de tine pe aici cu poftele.Daca ai fi aproape sincer ti-as trimite
la 27.10.2012, 22:22
Multumesc Lau
la 27.10.2012, 22:22
Mon
la 27.10.2012, 22:23
Poliana
la 27.10.2012, 22:23
Dia eu nu cred ca sunt naspa ci pur si simplu putin mai intunecate.Asta e pana la urma nu suntem experti foto.noi ne dam toata silinta asta conteaza
la 27.10.2012, 22:24
Claudia fura ca nu ma uit
la 27.10.2012, 22:24
Florina hai sa te servesc
la 27.10.2012, 22:25
Multumesc Daria draga
la 27.10.2012, 22:28
BUNACIUNE CURATA!
la 27.10.2012, 22:30
foarte bun
la 27.10.2012, 22:31
Multumesc doamna Medi
la 27.10.2012, 22:47
Foarte buna reteta Rocs...si ce prezentare frumoasa!
la 27.10.2012, 22:52
Foartye bun, dai si mie sau s-a papat tot?
la 27.10.2012, 22:56
da da...simplu si bun bun!
la 27.10.2012, 23:27
bun bun
COMENTEAZA