Piept de pui în sos de vin, sub capac de pâine

Postat de gaby_d in Pui
31 Mai 2012 | 5646 vizualizari

Crustă crocantă la exterior, miez aromat , consistent, cuprinzând miresme inconfundabile date de ingrediente de calitate, plus un sos de vin alb cu smântână, această reţetă , uşor de realizat, poate încânta orice gurmand pretenţios. Gătite în acest mod, mâncărurile îşi conservă toate aromele.

Inapoi la reteta

Comentarii (166)

la 31.05.2012, 23:04
sa crezi tu ca noi te lasam la greu mai gaby,adica suparata pe noi..........auzi?............da ce am zis de te-ai suparat ,ca am zis asa de multe ca nici nu mai stiu ce ar fi fost sa te supere
la 31.05.2012, 23:04
Dadada,facem greva,tot asa ma chinui sa ma dezlipesc de voi de vreo doua ore...ce rost mai are sa ma pun acum la culcare))
la 31.05.2012, 23:04
medi ))))))))))))))))))))))))))
la 31.05.2012, 23:05
31.05.2012, 23:04
Medi"sa crezi tu ca noi te lasam la greu mai gaby,adica suparata pe noi..........auzi?............da ce am zis de te-ai suparat ,ca am zis asa de multe ca nici nu mai stiu ce ar fi fost sa te supere" )))))))))
la 31.05.2012, 23:07
Greva pentru ca noi ne faceam aci probleme ca te-ai suparat si tu erai dupa colt si te amuzai,acum sti pentru ce,na!
la 31.05.2012, 23:07
MENA,ai grija ca eu cred ca nu mai e mult pana te trimite si pe tine sa canti la alta masa
la 31.05.2012, 23:08
Si mie sa nu-mi pui "" ca nu-mi place de el
la 31.05.2012, 23:08
medioto59
31.05.2012, 23:07

MENA,ai grija ca eu cred ca nu mai e mult pana te trimite si pe tine sa canti la alta masa
))))))))))))))))))))))))))))
la 31.05.2012, 23:09
Io zic sa ne cautam din timp masaca nu-i de gluma
la 31.05.2012, 23:09
mena!!! io am scris si mi-am vazut de treburi))
am venit mai tarziu si m-am amuzat )))))))))))
la 31.05.2012, 23:09
Mena,da di ce te culci asa repede?
la 31.05.2012, 23:09
Mena,pai "ne radem" la mine daca vreti
la 31.05.2012, 23:10
Dia...cum repede )
la 31.05.2012, 23:10
mai Dia iar ai venit?...........nu ai auzit ca avem intredictie?
la 31.05.2012, 23:10
31.05.2012, 23:09
Mena,pai "ne radem" la mine daca vreti )

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or