Piept de pui la gratar cu sos albPostat de rocsi_1612 in Pui
Inapoi la reteta
|
dar nu acuma
poate mai tarziu
superb
..dar iti fac dupa post tie
kamy fac
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|