la 23.09.2010, 12:09 arata excelent si trebuie sa fie tare bune, n-am papat in viata mea, pap una de la tine ca sa stiu daca imi place si apoi iti bat la usa sa ma inveti sa fac
la 23.09.2010, 13:46 am ajuns si eu la o portie.. ma primesti
la 23.09.2010, 14:42 in tigaie fara ulei vor iesi coapte.....nu?....oricum cred ca-s foarte bune
la 23.09.2010, 14:47 Yafa Adina cu drag va poftesc!
la 23.09.2010, 14:47 Adriana, da...vor fi coapte. Ca niste turte.
la 23.09.2010, 15:04 Imi plac!
la 23.09.2010, 15:20
la 23.09.2010, 15:38
la 23.09.2010, 20:33 VREAU!
si eu voi face merge la favorite!
la 23.09.2010, 20:45 Ma bucur ca-ti place Rivka!
Multumesc Maria!
la 23.09.2010, 21:39 si eu vreau, 3, cu iaurt
la 23.09.2010, 21:50 Fata, da ce de-a pretentii mai ai. Auz...vrea si iaurt. Offf...
la 23.09.2010, 21:52 unde's pirostile Miha? pe la noi pirostile sunt sarmale
la 23.09.2010, 22:25 Dia, cate bordeie atatea obiceie.
la 24.09.2010, 00:32 sau placinta cu cartofi nu?si eu faca ceva de genu asta sant super bune si moi si pufoase