Piure cremos cu pulpa de porc si sos dulce de rosiiPostat de adasev12 in Porc nu aveam de gand sa pun aceasta reteta, de aceea nu am facut poze decat la sfarsit, cand m-am razgandit, fiindca sotul meu a facut salata de rosii si a zis ca musai tre sa o pun, ca vrea si el sa-si vada opera pe site...hahaha!!!! Inapoi la reteta |



sa vedem bucatarul


vai ce bunatate!!cu salata cu tot!!!


adica la voi se mananca gogonelele ca si salata????5 f
asta-i culoarea rosiilor ajunse la maturitate ... nu ca-s gogonele ... iti spune un bucatar incepator
, trecut de prima tinerete



|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|