PizzaPostat de miha in Pizza ca sa inchei seria "cu za'atar" :)) V-am zapacit tare? :)) Inapoi la reteta |
eu m-am servit, e foarte buna.....

...................
Va poftesc la o feliuta. Berea o da Medi.









..................


5f! as da 100 de furci aici!


vreau si eeuuu!




|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|