PizzaPostat de miha in Pizza ca sa inchei seria "cu za'atar" :)) V-am zapacit tare? :)) Inapoi la reteta |
park ma tine-o scama .....tre sa ma fortez nitel...si-apai weekendul asta sa fac...si-a ta Miha pare o varianta ideala..arata super....sa vedem ce iese..va tin la curent..
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|