PizzaPostat de Adele in Pizza De obicei nu pregatesc pizza in acest fel ,dar mi-am adus aminte de matusa mea care imi pregatea acest fel de pizza si m-am pus pe treaba ... mai de dor ,mai de pofta :X Inapoi la reteta |

o felie ai oprit si pt mine, nu?
)
te astept la pizza pana atunci
Tare mult as papasi eu 1 felie, 2,3,4
))
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|