Pizza "Bomba de calorii"
Postat de nadina73 in Pizza 3 Oct 2010 | 7391 vizualizari
o pizza foarte buna dar ....................si o bomba de calorii
Inapoi la reteta
|
Comentarii (35)
la 03.10.2010, 19:57
pizza e gata la masa

mai putin ionix care e la dieta

la 03.10.2010, 20:23
pentru mine sa scoti afara ouale fierte k nu pap altfel sa stii...nu k sunt mofturoasa ci doar nu papa eu oua de cativa ani..decat in prajituri sau cand mai fac o maioneza dar in rest nu


la 03.10.2010, 20:35
Chiar si asa,eu tot vreau o felie.
la 03.10.2010, 20:53
adica ,crezi tu Nadina ca vii,arunci bomba si scapi 

sa nu crezi,io am venit la masa cu tot cu furculite
la 03.10.2010, 20:57
O fi ea bomba de calorii, dar eu tot vreau o bucatica 


la 03.10.2010, 21:04
bomba de caloriii....suna foarte urat ...dr pizza arata ffff bine, o felie cred ca pot sa primesc si eu , nu ? daca mai este
oricum ai 5 f
la 03.10.2010, 23:04
buna rau dar chiar ca e boma calorica
la 03.10.2010, 23:47
eu macar fitilul l-as prinde 
la 04.10.2010, 00:10
la o felie m-as risca
...5 f
la 04.10.2010, 00:26
buna dar eu nu am voie!!!

la 04.10.2010, 01:05
aha miha deci tu dai berea sa inteleg



pai atunci portie dubla pt tine
la 04.10.2010, 01:06
asta e rocsi a mea 

ce sa ma fac cu ea

mie draga 



ok tie iti fac alta fara
COMENTEAZA