Pizza "Bomba de calorii"

Postat de nadina73 in Pizza
3 Oct 2010 | 7391 vizualizari

o pizza foarte buna dar ....................si o bomba de calorii

Inapoi la reteta

Comentarii (35)

la 03.10.2010, 19:57
pizza e gata la masamai putin ionix care e la dieta
la 03.10.2010, 20:20
la 03.10.2010, 20:23
pentru mine sa scoti afara ouale fierte k nu pap altfel sa stii...nu k sunt mofturoasa ci doar nu papa eu oua de cativa ani..decat in prajituri sau cand mai fac o maioneza dar in rest nu
la 03.10.2010, 20:35
Chiar si asa,eu tot vreau o felie.
la 03.10.2010, 20:36
la 03.10.2010, 20:53
adica ,crezi tu Nadina ca vii,arunci bomba si scapi sa nu crezi,io am venit la masa cu tot cu furculite
la 03.10.2010, 20:57
O fi ea bomba de calorii, dar eu tot vreau o bucatica
la 03.10.2010, 21:04
bomba de caloriii....suna foarte urat ...dr pizza arata ffff bine, o felie cred ca pot sa primesc si eu , nu ? daca mai este oricum ai 5 f
la 03.10.2010, 21:53
la 03.10.2010, 23:04
buna rau dar chiar ca e boma calorica
la 03.10.2010, 23:47
eu macar fitilul l-as prinde
la 04.10.2010, 00:10
la o felie m-as risca...5 f
la 04.10.2010, 00:26
buna dar eu nu am voie!!!
la 04.10.2010, 01:05
aha miha deci tu dai berea sa intelegpai atunci portie dubla pt tine
la 04.10.2010, 01:06
asta e rocsi a mea ce sa ma fac cu eamie draga ok tie iti fac alta fara

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or