Pizza "Bomba de calorii"Postat de nadina73 in Pizza o pizza foarte buna dar ....................si o bomba de calorii Inapoi la reteta |

deschide geamu



ce cuminte ai devenit?
e cristi langa tine ?






ai o inima 
si tot o sa te maritam noi pana la urma








dor este o bomba calorica nu?


multam de furcu pofteste la masa









multam pofteste 











pt tine o sa pun ceva de regim


deci stai cu noi pe sait si il gasim

si mai nou avem si fete de maritat aici, asa ca santem in cautare de gigolo nu gluma










pasarele de noapte



, oare unde as putea afla cate puncte am , sau furculite ... ? sunt noua pe aici ...si nu gasesc ...sau nu se poate vedea?
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|