Pizza by Luk

Postat de LUK in Pizza
5 Ian 2011 | 4601 vizualizari

Inapoi la reteta

Comentarii (25)

la 06.01.2011, 10:19
la 06.01.2011, 10:23
Luk iubita ce pizza buna ai aici
la 06.01.2011, 10:25
la 06.01.2011, 10:50
la 06.01.2011, 11:07
la 06.01.2011, 11:31
luk...dau ca am masina
la 06.01.2011, 14:27
Draga mea Criss...chiar daca lumea face frecvent(printre prietenii mei vreau sa zic...)eu am facut pentru prima data in speranta ca va manca si fetita mea dar nu a vrut nici macar sa guste..si mirosea fantastic...(nu ca vreau sa ma laud )dar sotul si socrii mei(ca deh..le-am dus si lor un pic..)au fost f incantati...
la 06.01.2011, 14:28
Kamy..keep in touch..mie mi-e tot teama sa fac scoala de soferi..dar cred ca va trebui sa incep curand...
la 06.01.2011, 14:28
Mitinita,Aziz,Rocsi...
la 07.01.2011, 00:41
Delicioasa

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or