Pizza by Luk

Postat de LUK in Pizza
5 Ian 2011 | 4602 vizualizari

Inapoi la reteta

Comentarii (25)

la 05.01.2011, 23:46
Pizza by Luk?oauuu Ce bine suna...arata grozav!!!!
la 05.01.2011, 23:48
la 05.01.2011, 23:54
Pai da Ruxy..ca nu stiam cum sa-i zic...puteam sa i zic by Ina..ca asa imi spun prietenii dar deh...daca asa e numele..de "cont"..am lasat o asa...
la 05.01.2011, 23:55
Multumesc Nadina..
la 05.01.2011, 23:59
la 06.01.2011, 00:08
chiar daca am facut si eu tot pap si de la tine
la 06.01.2011, 00:11
tu ai facut pizza si vroiai sa-mi mananci mie mancarea?
la 06.01.2011, 00:13
papa Mihaela..cu mare drag..
la 06.01.2011, 00:14
Pai da Anca..nu stii ca e mai bun sa mananci de la altii?
la 06.01.2011, 00:16
Dai sh-o bere?
la 06.01.2011, 00:36
am vazut ca esti din sibiu...poi vin la tine sa pap ca eu nu fac aluaturi dospite...nu ma stiu bine arata 5f
la 06.01.2011, 08:14
buna buna
la 06.01.2011, 09:27
la 06.01.2011, 10:01
Dau Miha dau
la 06.01.2011, 10:03
Kamy draga nici eu nu prea am facut aluaturi dospite dar nu nu e cine stie ce ...las ca data viitoare dai o fuga pana in Terezian

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or