Pizza by Luk
Postat de LUK in Pizza 5 Ian 2011 | 4602 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (25)
la 05.01.2011, 23:46
Pizza by Luk?oauuu Ce bine suna...arata grozav!!!!
la 05.01.2011, 23:54
Pai da Ruxy..ca nu stiam cum sa-i zic...puteam sa i zic by Ina..ca asa imi spun prietenii dar deh...daca asa e numele..de "cont"..am lasat o asa...
la 05.01.2011, 23:55
Multumesc Nadina..
la 06.01.2011, 00:08
chiar daca am facut si eu tot pap si de la tine
la 06.01.2011, 00:11
tu ai facut pizza si vroiai sa-mi mananci mie mancarea?
la 06.01.2011, 00:13
papa Mihaela..cu mare drag..
la 06.01.2011, 00:14
Pai da Anca..nu stii ca e mai bun sa mananci de la altii?
la 06.01.2011, 00:16
Dai sh-o bere?
la 06.01.2011, 00:36
am vazut ca esti din sibiu...poi vin la tine sa pap ca eu nu fac aluaturi dospite...nu ma stiu
bine arata
5f
la 06.01.2011, 08:14
buna buna
la 06.01.2011, 10:01
Dau Miha dau
la 06.01.2011, 10:03
Kamy draga nici eu nu prea am facut aluaturi dospite dar nu nu e cine stie ce ...las ca data viitoare dai o fuga pana in Terezian
COMENTEAZA