Pizza cu de toate si sos BechamelPostat de merisor67 in Pizza Azi este zi de pizza la mine asa ca am incercat o alta reteta cu sos bechamel. Mie tare mi-a placut, dar criticii casei inca n-au incercat-o, vedem mai tarziu reactia. Inapoi la reteta |

CU MARE DRAG!

iti dau cate vrei

) S-aveti pofta!
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|