Pizza cu de toate si sos Bechamel
Postat de merisor67 in Pizza 24 Noi 2012 | 6833 vizualizari
Azi este zi de pizza la mine asa ca am incercat o alta reteta cu sos bechamel.
Mie tare mi-a placut, dar criticii casei inca n-au incercat-o, vedem mai tarziu reactia.
Inapoi la reteta
|
Comentarii (35)
la 24.11.2012, 11:58
chiar imi e pofta de o pizza
la 24.11.2012, 12:03
vreau si eu pizzaaaaa
la 24.11.2012, 12:08
Zaira, trimit, dar nu stiu unde
la 24.11.2012, 12:09
Gina
Andreea
la 24.11.2012, 12:10
delicioasaaaaaa
la 24.11.2012, 12:15
Delicioasa!!! N-am incercat pana acum cu sos bechamel, suna bine
la 24.11.2012, 12:19
Mmmm....buna
la 24.11.2012, 12:40
foarte buna!

la 24.11.2012, 14:51
daca nu le place vin sa te ajut sa o termini
la 24.11.2012, 15:39
Ti-ai rasfatat baietii!
la 24.11.2012, 15:41
Buni, mereu ii rasfat cu cate ceva
la 24.11.2012, 15:42
Va multumesc, pentru aprecieri!
la 24.11.2012, 15:42
moaaaaaaaa! Merisor....se confisca bunatatea asta
))
la 24.11.2012, 15:43
Laura, pe toata ti-as da-o daca s-ar putea
Muah
COMENTEAZA