Pizza cu kaizer si ardei gras
Postat de gurita_ta2005 in Pizza 21 Feb 2013 | 7525 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (31)
la 21.02.2013, 12:41
ce as manca acum 
la 21.02.2013, 12:42
Buna!
la 21.02.2013, 12:42
multumesc buni
la 21.02.2013, 12:46
Ce bine arata!
la 21.02.2013, 12:52
fan pizza
la 21.02.2013, 12:54
Nu prea mananc pizza, dar de la tine iau o felie.
la 21.02.2013, 12:55
cu mare drag
la 21.02.2013, 13:14
o bunatateeeee
la 21.02.2013, 13:36
Gurita, ce bunatate ai facut . a mai lasat ceva domnul ?
la 21.02.2013, 13:48
foarte buna si imi place cum ai facut aluatul,c-am asa am facut si eu,vroiam sa fie ca in pizzerie pizza si am reusit,doar n-am apucat sa fac poze la pizze si ramane pe alta data,ai facut tu poze in schimb,foarte buna pizza,asi manca in fiecare zi,in loc de paine,te pup
la 21.02.2013, 13:51
Vrem si noiii.. Arata tare bine
COMENTEAZA