Pizza cu kaizer si ardei gras

Postat de gurita_ta2005 in Pizza
21 Feb 2013 | 7525 vizualizari

Inapoi la reteta

Comentarii (31)

la 21.02.2013, 12:37
la 21.02.2013, 12:38
la 21.02.2013, 12:41
ce as manca acum
la 21.02.2013, 12:42
Buna!
la 21.02.2013, 12:42
la 21.02.2013, 12:42
multumesc buni
la 21.02.2013, 12:46
Ce bine arata!
la 21.02.2013, 12:52
fan pizza
la 21.02.2013, 12:54
Nu prea mananc pizza, dar de la tine iau o felie.
la 21.02.2013, 12:55
cu mare drag
la 21.02.2013, 13:14
o bunatateeeee
la 21.02.2013, 13:36
Gurita, ce bunatate ai facut . a mai lasat ceva domnul ?
la 21.02.2013, 13:48
foarte buna si imi place cum ai facut aluatul,c-am asa am facut si eu,vroiam sa fie ca in pizzerie pizza si am reusit,doar n-am apucat sa fac poze la pizze si ramane pe alta data,ai facut tu poze in schimb,foarte buna pizza,asi manca in fiecare zi,in loc de paine,te pup
la 21.02.2013, 13:51
Vrem si noiii.. Arata tare bine
la 21.02.2013, 14:40
iri

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or