Pizza de postPostat de rocsi_1612 in Pizza Aveam o pofta nebuna de pizza,si cum mama posteste am zis mai intai sa ii pregatesc ei o pizza de post si apoi pentru mine...si a iesit o minunatie..cel putin asa a zis mama.. Inapoi la reteta |
gata am papat tot
esti incredibila iubita
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|