Pizza de postPostat de rocsi_1612 in Pizza Aveam o pofta nebuna de pizza,si cum mama posteste am zis mai intai sa ii pregatesc ei o pizza de post si apoi pentru mine...si a iesit o minunatie..cel putin asa a zis mama.. Inapoi la reteta |
bravo Rocsi
roxy harnicuta!!!ce fericita e mami tau ca are asa fata gospodina!!!!arata asa bine...nici nu zici ca e de post la ce are in ea, bravo!!!
arata tare bine chiar asa de post
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|