Pizza leguminoasaPostat de pusikmea in Pizza i-am zis asa pt ca sotul meu asa a numit-o cand a vazut atatea legume :)) Inapoi la reteta |
.



eu nu am masurat tava ca va dadeam pe spate la cati cm are
)
! ce vrei sa spun? ca mie imi plac formele rotunde (de pizza, nu te gandi la altceva), pe cand tu mergi, din cate vad eu, pe lungime
? important este insa continutul.










)
)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|