Pizza leguminoasaPostat de pusikmea in Pizza i-am zis asa pt ca sotul meu asa a numit-o cand a vazut atatea legume :)) Inapoi la reteta |
frumos nume
o sa fac si eu maine dar fara salam


5 furcu

cred ca mi-ar placea mult o felie mareee!
, m-ai facut sa rad
)ms frumos, daca ma crezi e facuta la plesneala 
ce sa mai zic


|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|