Pizza Mos Craciun

Postat de pusikmea in Pizza
28 Dec 2012 | 7817 vizualizari

Ieri am avut 2 sarbatoriti in familie, pe baietelul si nepotelul meu si cum bucuria lor in aceasta perioada este Mosul, m-am gandit sa facem o altfel de petrecere, asa ca am sarbatorit cu o pizza mai speciala, am plecat de la fotografia pe care cred ca ati vazut-o cu toti, numai ca acolo era un mos din cozonac, eu am facut un mos din pizza.

Inapoi la reteta

Comentarii (21)

la 28.12.2012, 08:46
La multi ani sarbatoritilor! Ce frumoasa si delicioasa!
la 28.12.2012, 08:49
super tare! Trebuie sa incerc si eu reteta ta. Haios tare Mos-Pizza asta!
la 28.12.2012, 08:50
ce misto !!!!!
la 28.12.2012, 08:52
Multumesc dragelor, si mie mi-a placut mult cand am vazut poza pe net si cum nu prea le am cu cozonacul, am improvizat si eu cu pizza
la 28.12.2012, 09:12
fain
la 28.12.2012, 09:17
Trebuie bărbierit, mă ocup eu de treaba asta. Dă-mi un cuţit şi o furculiţă
la 28.12.2012, 09:19
la 28.12.2012, 09:19
Super bunatate!
la 28.12.2012, 09:47
Padre,doar esti si frizer acuma))))))))))
la 28.12.2012, 09:51
Padre, dar sa fie la moda )
la 28.12.2012, 10:05
la 28.12.2012, 10:49
super
la 28.12.2012, 10:51
la 28.12.2012, 11:35
Io i-as manca motzu'
la 28.12.2012, 12:08

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or