Pizza pe blat de foccacia

Postat de pusikmea in Pizza
26 Iul 2011 | 5286 vizualizari

Am avut o perioada tare aiurea, am avut calculatorul stricat, am pierdut toate programele din el, acum incerc sa instalez ce pot, cand credeam ca l-am facut atunci se strica din nou, imi este ciuda ca are numai 3 ani si deja s-au stricat o gramada in el.... Dar lasand vorbaria va invit la o felie de pizza.

Inapoi la reteta

Comentarii (17)

la 26.07.2011, 11:17
offf stiu cum e cu calculatoarele astea... ..dar hai sa ne inveselim cu o bucata de pizza
la 26.07.2011, 11:32
buuuna tare eu aduc berea
la 26.07.2011, 11:42
Eu zic sa incercati si c-o bere.
la 26.07.2011, 11:47
Grozava imi place mult
la 26.07.2011, 12:26
bun tare
la 26.07.2011, 13:11
buna buna ....si cu bere rece
la 26.07.2011, 13:19
tare bun a
la 26.07.2011, 13:59
o felie iau si eu
la 26.07.2011, 16:50
la 26.07.2011, 17:14
place
la 26.07.2011, 17:59
la 26.07.2011, 19:33
excelenta
la 26.07.2011, 20:52
la 27.07.2011, 00:15
vai ce pofta imi faci....
la 27.07.2011, 00:40
Hai Danutza nu fi trista se rezolva toate,stiu usor de spus,dar greu de rezolvat orcium dau un dai o feliuta de pizza?

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or