Pizza pe felii de paine

Postat de MotanLaOale in Pizza
16 Iun 2011 | 11225 vizualizari

Am vrut sa incerc si eu dupa ce am vazut aproape la toata lumea de pa blog. A iesit foarte buna.

Inapoi la reteta

Comentarii (32)

la 16.06.2011, 12:36
Si aici sunt primaaaa si paaap tooot
la 16.06.2011, 12:48
la 16.06.2011, 13:40
Am revenit sa pun like si tot nu pot
la 16.06.2011, 14:33
nu este aprobata inca
la 16.06.2011, 14:39
Eu vreau cu bere!
la 16.06.2011, 14:48
cu bere sa fie
la 16.06.2011, 14:50
pe vremea lui ceasca,cand eram tanara si nelinistita,numai cu paine faceam pizza rapida si buna
la 16.06.2011, 14:51
buna
la 16.06.2011, 14:52
si eu vreau
la 16.06.2011, 14:56
multumesc pentru aprecieri
la 16.06.2011, 15:06
vreau si eu
la 16.06.2011, 15:37
la 16.06.2011, 15:45
la 16.06.2011, 15:51
la 16.06.2011, 16:33
Buna idee
rapid si gustos

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or