Pizza pe felii de paine

Postat de MotanLaOale in Pizza
16 Iun 2011 | 11225 vizualizari

Am vrut sa incerc si eu dupa ce am vazut aproape la toata lumea de pa blog. A iesit foarte buna.

Inapoi la reteta

Comentarii (32)

la 16.06.2011, 18:06
Woooooaaauuu,excelent
Imi place e super bun
la 16.06.2011, 18:29
Primesc si eu ceva?? Arata fff bine
la 16.06.2011, 20:52
Arata sooper!!
la 16.06.2011, 21:09
ai facut multa,ai aranjat frumos
la 16.06.2011, 21:32
am reusit
la 17.06.2011, 08:35
Multumesc pentru aprecieri
la 17.06.2011, 18:04
rapida si buna
la 20.06.2011, 11:15
la 12.07.2011, 21:28
Faceam si eu mai demult asa ceva..am si uitat de ea!!buna...buna!!!
la 18.07.2011, 14:30
la 19.07.2011, 23:18
arata grozav!
la 19.07.2011, 23:21
Arata intr-un mareee fel...frumos tare Motan
la 20.07.2011, 12:16
Multumesc
la 25.07.2011, 22:40
m-a luat foamea
la 27.07.2011, 12:11

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or