Pizza taraneascaPostat de rocsi_1612 in Pizza
Inapoi la reteta
|















hai,rocsi,macar un coltisor






5f

bravo rocsi ! si eu am facut , am sa postez curand ca mi-ati faut taote pofat cu pizza si nu am mai rabdat!
5f!
da la fel si eu imi fac fetele astea pofta cu de toate
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|