Pizza ursulet

Postat de pusikmea in Pizza
21 Oct 2010 | 5128 vizualizari

andutu meu a fost tare incantat :)

Inapoi la reteta

Comentarii (19)

la 21.10.2010, 22:04
Danuta nu ai nevoie si de un bebe mai mare?
la 21.10.2010, 23:49
am fost la kaufland azi si nu am gasit forma ursulet...am si intrebat o angajata care aranja produse in raft si s-a uitat ciudat la mine...parca nici nu auzize de ceea ce eu cautam of...poate am noroc data viitoare
la 22.10.2010, 09:39
multumesc mult fetelor:*adina, imi pare rau ca nu ai gasit...si eu am patit ceva de genul cu angajatii, am ajuns la casa si nu avea cod, am stat o gramada sa caute de unde am luat-o si pana la urma au venit sa ma intrebe, pt ca habar nu aveau ce marfa ausper sa gasesti data viitoare
la 22.10.2010, 12:34
daca erai mai aproape nu-n capatul celalalt de tara poate te rugam sa-mi cumperi si mie...

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or