Pizza ursuletPostat de pusikmea in Pizza andutu meu a fost tare incantat :) Inapoi la reteta |





am fost la kaufland azi si nu am gasit forma ursulet
...am si intrebat o angajata care aranja produse in raft si s-a uitat ciudat la mine...parca nici nu auzize de ceea ce eu cautam
of...poate am noroc data viitoare
sper sa gasesti data viitoare
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|