Pizza ursulet

Postat de pusikmea in Pizza
21 Oct 2010 | 5129 vizualizari

andutu meu a fost tare incantat :)

Inapoi la reteta

Comentarii (19)

la 21.10.2010, 10:06
Ajung si eu prima la ceva
la 21.10.2010, 10:19
vai ce frumoasa... ce mult imi doresc si eu o astfel de forma...sper sa gasesc sa le fac si eu fetelor mele diverse bunatati sub forma de ursulet.
Pupici de la noi la printisor.
la 21.10.2010, 10:28
ce frumoasa................
la 21.10.2010, 10:32
Hi hi...ai inceput si tu sa te joci in bucatarie, ca Epu?
Pupici Andutului!
la 21.10.2010, 10:34
Cata faina zici?
la 21.10.2010, 11:00
sylvia esti tare
la 21.10.2010, 11:01
adina, gasesti forme din astea la kaufland, la raionul unde sunt toate produsele 4, 5 lei
la 21.10.2010, 11:02
multumesc medi
la 21.10.2010, 11:02
tare draguta pizza
la 21.10.2010, 11:03
miha, am inceput si eu, abia asteptam sa mai creasca andutu sa ma pot juca si eu ..ps. am modificat cantitatea la faina
la 21.10.2010, 11:03
rocsi ms
la 21.10.2010, 11:18
Multumesc pentru pont...azi sau maine ajung la kaufland pentru cumparaturi saptamanale...sigur voi verifica toate rafurile cu produse 4,5lei
la 21.10.2010, 12:13
Ce dragutz e ursuletul! Cred si eu ca i-a placut! Pupici la Andutzu si furcu ptr mami
la 21.10.2010, 17:24
super ,ce fericit e andutu
la 21.10.2010, 19:46
ce fain arata si ce dulce e bebe

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or