Pizza ursulet
Postat de pusikmea in Pizza 21 Oct 2010 | 5129 vizualizari
andutu meu a fost tare incantat :)
Inapoi la reteta
|
Comentarii (19)
la 21.10.2010, 10:06
Ajung si eu prima la ceva 
la 21.10.2010, 10:19
vai ce frumoasa...
ce mult imi doresc si eu o astfel de forma...sper sa gasesc sa le fac si eu fetelor mele diverse bunatati sub forma de ursulet.
Pupici de la noi la printisor.
la 21.10.2010, 10:28
ce frumoasa................

la 21.10.2010, 10:32
Hi hi...ai inceput si tu sa te joci in bucatarie, ca Epu? 
Pupici Andutului!
la 21.10.2010, 10:34
Cata faina zici?
la 21.10.2010, 11:00
sylvia esti tare 
la 21.10.2010, 11:01
adina, gasesti forme din astea la kaufland, la raionul unde sunt toate produsele 4, 5 lei
la 21.10.2010, 11:02
multumesc medi
la 21.10.2010, 11:02
tare draguta pizza
la 21.10.2010, 11:03
miha, am inceput si eu, abia asteptam sa mai creasca andutu sa ma pot juca si eu
..ps. am modificat cantitatea la faina
la 21.10.2010, 11:03
rocsi ms
la 21.10.2010, 11:18
Multumesc pentru pont...azi sau maine ajung la kaufland pentru cumparaturi saptamanale...sigur voi verifica toate rafurile cu produse 4,5lei
la 21.10.2010, 12:13
Ce dragutz e ursuletul! Cred si eu ca i-a placut!
Pupici la Andutzu
si furcu ptr mami
la 21.10.2010, 17:24
super ,ce fericit e andutu

la 21.10.2010, 19:46
ce fain arata si ce dulce e bebe


COMENTEAZA