Placinta cu branza
Postat de lia in Prajituri 20 Ian 2012 | 5141 vizualizari
Sau o mai gasim sub numele de “Burek”. Nici prea sarata dar nici dulce, foarte usor de facut si foarte gustoasa! Va servesc cu drag!
Inapoi la reteta
|
Comentarii (31)
la 20.01.2012, 19:52
arata foarte bine...bine ca miai amintit...nam mancat demult ceva cu branza
la 20.01.2012, 19:54
Arata senzational
la 20.01.2012, 19:59
ce pofta am de o placintica din asta....mmm
la 20.01.2012, 19:59
este asa bunaa
la 20.01.2012, 20:06
Ionutza
Ruxy
va multumesc
la 20.01.2012, 20:07
Medi te servesc cu drag
la 20.01.2012, 20:07
Elena_Daria
la 20.01.2012, 20:46
buna buna
la 20.01.2012, 21:30
ce dor imi este de o placinta cu branza.
la 20.01.2012, 21:48
a facut-o mama de Sfantul Vasile si a fost super!
la 20.01.2012, 21:58
vreau si eu o bucatica
la 20.01.2012, 22:49
buna
la 20.01.2012, 23:17
dulce bun
la 21.01.2012, 00:09
bun bun !!
COMENTEAZA