Placinta cu branza
Postat de lia in Prajituri 20 Ian 2012 | 5141 vizualizari
Sau o mai gasim sub numele de “Burek”. Nici prea sarata dar nici dulce, foarte usor de facut si foarte gustoasa! Va servesc cu drag!
Inapoi la reteta
|
Comentarii (31)
la 21.01.2012, 15:05
DELICIOASA
la 21.01.2012, 15:46
vin si eu la masa, daca mai ai...
la 21.01.2012, 17:01
motanel
ubulika
medi
anamaria
va multumesc
la 21.01.2012, 17:02
rocsi draga
data viitoare cand mai faciti trimit o portie
asta fuse si se duse
rapid
la 21.01.2012, 17:04
mamaeelena
bylaura
danakarin
sufletisat
alinutzika
va multumesc fete dragi
la 21.01.2012, 17:57
doamne dar ce priceputa esti??????
la 21.01.2012, 18:04
Place!!!!!!!
la 22.01.2012, 03:03
bunaaaaaaaaaaaa
dar cam tarziu m-am trezit, ca sigur nu mai e
la 22.01.2012, 08:39
Delicioasa este ...mai ales linga o ceasca cu
Multumesc Lia
la 22.01.2012, 09:00
eu iau poza din mijloc, sa tai de unde-mi place
)
la 22.01.2012, 09:25
si eu vreauuuuuuuu
la 22.01.2012, 11:54
bun bun
la 22.01.2012, 12:23
iri_love
ionela
adasev
sidy
la 22.01.2012, 12:24
Ina
adica nu-ti ajunge cat e pe farfurie ? vrei tot
ubulika
gurita_ta
la 23.01.2012, 20:43
arata foarte bine si este delicioasa
COMENTEAZA