Placinta cu branza

Postat de MotanLaOale in Dulciuri
7 Mar 2012 | 5828 vizualizari

Daca tot aveam branza de vaci si urda am zis ca este buna o placinta.

Inapoi la reteta

Comentarii (35)

la 07.03.2012, 14:17
prima servita
la 07.03.2012, 14:23
la 07.03.2012, 14:32
Vladimir,m-am uitat putin pe perete si am vazut ca azi ne-ai rasfatat cu multe bunatati
la 07.03.2012, 14:33
Si eu vreau
Ma vin sa ma servesc
la 07.03.2012, 15:12
place place
la 07.03.2012, 15:24
arata foarte bine
la 07.03.2012, 15:32
pofta mare am , ce-mi faci.
la 07.03.2012, 15:42
la 07.03.2012, 16:28
Multumesc pentru aprecieri
la 07.03.2012, 17:30
foarte buna!
la 07.03.2012, 17:33
trebuie sa fac si eu ca imi ploua-n gura.
la 07.03.2012, 17:42
Imi place!!
la 07.03.2012, 17:54
imi place placinta cu branza...as papa si de la tine o bucatica!
la 07.03.2012, 17:57
iami, iami ce imi place
la 07.03.2012, 19:40
Multumesc

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or