Placinta cu branza
Postat de MotanLaOale in Dulciuri 7 Mar 2012 | 5828 vizualizari
Daca tot aveam branza de vaci si urda am zis ca este buna o placinta.
Inapoi la reteta
|
Comentarii (35)
la 07.03.2012, 14:17
prima servita
la 07.03.2012, 14:32
Vladimir,m-am uitat putin pe perete si am vazut ca azi ne-ai rasfatat cu multe bunatati

la 07.03.2012, 14:33
Si eu vreau

Ma vin sa ma servesc
la 07.03.2012, 15:12
place place
la 07.03.2012, 15:24
arata foarte bine
la 07.03.2012, 15:32
pofta mare am
, ce-mi faci.
la 07.03.2012, 16:28
Multumesc pentru aprecieri
la 07.03.2012, 17:30
foarte buna!
la 07.03.2012, 17:33
trebuie sa fac si eu ca imi ploua-n gura.
la 07.03.2012, 17:42
Imi place!!
la 07.03.2012, 17:54
imi place placinta cu branza...as papa si de la tine o bucatica!
la 07.03.2012, 17:57
iami, iami ce imi place
la 07.03.2012, 19:40
Multumesc
COMENTEAZA