Placinta cu branza
Postat de MotanLaOale in Dulciuri 7 Mar 2012 | 5828 vizualizari
Daca tot aveam branza de vaci si urda am zis ca este buna o placinta.
Inapoi la reteta
|
Comentarii (35)
la 07.03.2012, 19:51
Chiar nu am servit de mult o placintiva cu branza!!
la 07.03.2012, 20:17
chiar mi-e pofta....
la 07.03.2012, 22:20
buna,buna
la 07.03.2012, 22:54
tare-mi place
la 08.03.2012, 05:36
cu urada imi place este senzationala ,te cred pe cuvant
la 08.03.2012, 08:33
bun, bun
la 08.03.2012, 15:58
foarte buna!!!!!!!!!!!
la 09.03.2012, 17:41
Wauuuu,cred ca e delicioasa
imi place
COMENTEAZA