Placinta cu branza
Postat de Creatsa in Dulciuri 7 Feb 2013 | 10616 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (23)
la 07.02.2013, 11:22
la 07.02.2013, 11:26
Am sosit la o feliuta!
la 07.02.2013, 11:28
Din asta vreau,dar sa fie calda 1
la 07.02.2013, 11:29
Imi place si rece!
la 07.02.2013, 11:29
Rocsi 
DinDragoste
la 07.02.2013, 11:31
Cleme calda nu mai e ,dar gasim o solutie sa o facem calda
Buni
la 07.02.2013, 11:33
foarte buna!

la 07.02.2013, 11:54
Daria
Motan
la 07.02.2013, 12:16
Foarte buna placintuta ta !!!
la 07.02.2013, 12:52
Ce plăcintă bună!
la 07.02.2013, 12:58
bun bun
la 07.02.2013, 13:04
multumesc
la 07.02.2013, 13:59
Cine ar refuza aşa ceva. Gust ca "de acasă" şi sănătos totodată
la 07.02.2013, 14:08
Asa e Parinte,multumesc
COMENTEAZA