la 20.02.2014, 20:11 MADI, vin si io....peste tot pe unde ma primeste ))
la 20.02.2014, 20:12 geo, normal ca-i de-a ta, odata ce si io-s tot de-a ta )
la 20.02.2014, 20:12 cleme, sa stii ca ne place la toti, faza rara in casa asta )
la 20.02.2014, 20:12 cris
la 20.02.2014, 20:13 oare cand o sa mananc si eu bunatatile voastre? o sa se faca lista mare la favorite pana atunci
la 20.02.2014, 20:14 gaby.... corect!
la 20.02.2014, 20:15 tare buna!!!
la 20.02.2014, 20:16 Gaby,te inteleg,cred ca la mine o sa fiu singura care gusta asa ceva,ca ai mei fac altfel de combinatii pe care nu le-as manca nici batuta..
la 20.02.2014, 20:17 ))))
moaaaaaa, cand se baga cezar in bucatarie....amesteca la incalzit cate putin din fiecare))
la 20.02.2014, 20:18
la 20.02.2014, 20:19 Ai tu fata da ce-mi place combinatia asta!!