Placinta cu branza si spanac
Postat de gaby_d in Aperitive / Garnituri 20 Feb 2014 | 19788 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (52)
la 20.02.2014, 20:21
Fata simpatica, eu vb de spanakotiropita
la 20.02.2014, 20:22
stiu ma
), dar io fiind tot moldoveanca, gatesc asa...cam ca pentru tine
)
la 20.02.2014, 20:25
Daaaa, cand ma inviti la tine?
la 20.02.2014, 20:42
vai ce bunatate Gabi..super!!!biiig like
la 20.02.2014, 20:48
buna buna
la 20.02.2014, 20:51
Ce fain arata!
la 20.02.2014, 20:55
Cred ca o sa fac si eu, cu toate ca stiu de pe acum ca voi manca singura
dar si ce, mananc trei zile din ea
la 20.02.2014, 21:11
Ce-mi place placinta asta!
Da' pot sa fac cale-ntoarsa ca Gaby asta nu da nik!
la 20.02.2014, 21:17
Foarte bine arata!
la 20.02.2014, 21:20
multumesc
nu mai e de muuuult
la 20.02.2014, 21:20
Buna rau !
la 20.02.2014, 21:43
vai de mama, ce m-ai lovit
COMENTEAZA