Placinta cu telemea de oaie
Postat de MotanLaOale in Aperitive / Garnituri 29 Mar 2016 | 4966 vizualizari
Eu sunt fan placinte sarate.
Inapoi la reteta
|
Comentarii (24)
la 29.03.2016, 16:21
super super buna
la 29.03.2016, 16:59
buna placinta! si mie imi plac placintele sarate, de fapt daca are branza nu refuz nimic!
la 29.03.2016, 17:26
Placinta pe gustul meu
la 29.03.2016, 17:31
Delicioasa!
la 29.03.2016, 17:33
biig like! 
ce m-ai lovit...
la 29.03.2016, 17:55
Vaaaaaaaaaaaaaaaai, numai bunatati ne-ai adus! 
la 29.03.2016, 18:58
Multumesc
la 29.03.2016, 19:30
Si berea unde e?
la 29.03.2016, 20:24
Yummm, ce buna-i asta!
la 29.03.2016, 20:44
Este in poza, Buni
la 29.03.2016, 20:44
Multumesc
la 29.03.2016, 20:48
la 29.03.2016, 22:41
Ce fain arata!
la 29.03.2016, 23:55
COMENTEAZA