Placinta greceasca ( adaptata)Postat de aliliana in Prajituri Am pastrat denumirea originala data de Motan, dar am denumit-o adaptata pentru ca am folosit alt tip de iaurt si ulei.... o reteta EXCELENTA ...multumesc Vladimir....am ochit-o mai demult, dar i-a venit randul abia acum... Inapoi la reteta |

Foarte buna ,placinta!
Bya...super buna
Babi, Adele
, Andreea
Buni..cine sa se supere!
...poftiti cu drag!
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|