Placinta greceasca ( adaptata)Postat de aliliana in Prajituri Am pastrat denumirea originala data de Motan, dar am denumit-o adaptata pentru ca am folosit alt tip de iaurt si ulei.... o reteta EXCELENTA ...multumesc Vladimir....am ochit-o mai demult, dar i-a venit randul abia acum... Inapoi la reteta |
Mai Cleme, ne faci reclama proasta
...sa stii ca la ora la care ai postat mai era o bucatica
Rux, multumesc..chiar asa e..
Daniela
Simo..stiu ca stii, ca am vazut-o si la tine..multumesc
Vladimir, multumesc de doua ori..
Dia, multumesc. Merita incercata!
Rocsi, te poftesc. Multumesc.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|