Placinta sarata cu telemea si masline

Postat de privatelaura in Aperitive / Garnituri
26 Aug 2013 | 9336 vizualizari

Astazi, renunt la dulciuri, in favoarea unei placinte sarate si picante! De fapt, oricand as renunta la ceva dulce pentru ceva sarat si picant, iar azi cu atat mai mult cu cat abia am scos din cuptor ceva ce miroase grozav! Va invit la o portie tare apetisanta al carei gust se cere stins cu o bere buna si rece, mai ales ca inca e vara!

Inapoi la reteta

Comentarii (55)

la 26.08.2013, 17:00
trimite-mi la pachet sa te iert pentru pofta care mi-ai facut-o)
la 26.08.2013, 17:00
Grozav de bune!!!
la 26.08.2013, 17:02
mor dupa asa ceva,pe bune,suna la reanimare,poate mai am o sansa)
la 26.08.2013, 17:03
Laurici , ce bunatate de placinta ai facut!
la 26.08.2013, 17:06
Gurita
la 26.08.2013, 17:06
Dya, eu sunt fan saraturi
la 26.08.2013, 17:06
Dea
la 26.08.2013, 17:07
Crisule, te inteleg, dar esti prea scumpa, nu lesina
la 26.08.2013, 17:10
ce bunatate, pe gustul meu
la 26.08.2013, 17:10
super bunaaaaaaa
la 26.08.2013, 17:12
Laura, dacă eram vecini, musai făceai două tăvi, că altfel ştia tot blocul că aduci suferinţă conlocatarilor prin reţete bune.
la 26.08.2013, 17:14
ooooo,viata mea....))
la 26.08.2013, 17:16
Ela, Any
la 26.08.2013, 17:17
la 26.08.2013, 17:17
Parinte, intotdeauna aveti o vorba buna de inveselit omul si tare bine imi prinde

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or