Platica cu ceapa si capere

Postat de mihaelar63 in Peste
31 Mai 2012 | 4510 vizualizari

Nici o saptamana fara peste , macar de doua ori !!! Azi servim platica ruda mai modesta de apa dulce a celebrei dorade. Asta nu inseamna ca gustul ei nu e la fel de bun !!! Reteta am pescuit-o dintr-o emisiune culinara , dar nu mai tin minte de unde in orice caz era un chef strain .

Inapoi la reteta

Comentarii (35)

la 31.05.2012, 15:54
Prima la masaaaa!
la 31.05.2012, 15:56
Daca esti mai aproape
la 31.05.2012, 15:57
la 31.05.2012, 15:58
Mihaela,deschid geamul
la 31.05.2012, 16:01
Nu mananc peste de obicei, dar al tau arata tare apetisant
la 31.05.2012, 16:02
Delicios!
la 31.05.2012, 16:08
eu as manca si poza
la 31.05.2012, 16:20
ce bine arata ...
la 31.05.2012, 16:30
specialista in peste!
la 31.05.2012, 16:32
tare bun
la 31.05.2012, 16:40
Bylaura daca te obisnuiesti sa fi creativa la preparare , nu vei mai putea renunta la el .

Regula de aur : Pestela sa fie cat mai proaspat
la 31.05.2012, 16:41
Va multumesc si ma bucur ca va place
Diana
la 31.05.2012, 16:43
bun, bun si e bine ca e fara ochi
la 31.05.2012, 16:50
ma invit la masa.
la 31.05.2012, 17:00
Timea am vazut ca sunt retete in care se pastreaza si ochiul .
Dar eu nu sunt pasionata de horror sau tablouri flamande cu natura moarta

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or