Platica cu ceapa si capere

Postat de mihaelar63 in Peste
31 Mai 2012 | 4510 vizualizari

Nici o saptamana fara peste , macar de doua ori !!! Azi servim platica ruda mai modesta de apa dulce a celebrei dorade. Asta nu inseamna ca gustul ei nu e la fel de bun !!! Reteta am pescuit-o dintr-o emisiune culinara , dar nu mai tin minte de unde in orice caz era un chef strain .

Inapoi la reteta

Comentarii (35)

la 31.05.2012, 17:02
Medi esti invitata permanenta la peste
Sper ca reciproca e valabila
la 31.05.2012, 17:02
31.05.2012, 17:00

Timea am vazut ca sunt retete in care se pastreaza si ochiul .
Dar eu nu sunt pasionata de horror sau tablouri flamande cu natura moarta
))))))))))))))))))))
la 31.05.2012, 17:04
Peste , mult peste ... buuuuuuuuuuun
la 31.05.2012, 17:06
la 31.05.2012, 17:08
Asta cu horror-ul eu am scris-o
Gaby iar a facut o ghidusie si a aparut la ea
la 31.05.2012, 17:10
nu ma,te-am citat
nu-mi asum perlele tale, am io destule)))
la 31.05.2012, 17:17
Gaby , scuza o ochelarista
la 31.05.2012, 17:18
Ce bunatate
la 31.05.2012, 17:41
ce harnica ai fost
la 31.05.2012, 18:00
numai bunatati
la 31.05.2012, 18:40
bun bun
la 31.05.2012, 18:45
imi place
la 31.05.2012, 19:56
Ce bunatate de mancare
la 31.05.2012, 20:02
foarte, foarte buuuun
la 31.05.2012, 20:24

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or