la 11.03.2011, 20:21 arata foarte bine ...Dar spunemi esti din Moldova caci numai acolo se servesc asa ceva........Felicitari
la 12.03.2011, 22:15 Multumesc! da sunt din moldova dar nu gatesc motamo de aici imi place orice port si tot ce e traditional si sanatos in special.Eu le-am facut asa mai micute ca sa pot sa mananc si eu ca stiti ca aluatul ingrasa....
la 25.03.2011, 13:29
la 11.06.2011, 17:36
la 02.09.2011, 15:57 am gasit aici la tine o paranghelie intre gogosele,cozonaci si placitute si eu n-am fost invitata