Poale in brau cu aluat pufos ” asubana”

Postat de asubana in Dulciuri
4 Mar 2011 | 15557 vizualizari

Cu branza de vaci sau de oi ,telemea dupa preferinte.

Inapoi la reteta

Comentarii (23)

la 05.03.2011, 23:26
la 06.03.2011, 14:58
excelente
la 11.03.2011, 20:21
arata foarte bine ...Dar spunemi esti din Moldova caci numai acolo se servesc asa ceva........Felicitari
la 12.03.2011, 22:15
Multumesc! da sunt din moldova dar nu gatesc motamo de aici imi place orice port si tot ce e traditional si sanatos in special.Eu le-am facut asa mai micute ca sa pot sa mananc si eu ca stiti ca aluatul ingrasa....
la 25.03.2011, 13:29
la 11.06.2011, 17:36
la 02.09.2011, 15:57
am gasit aici la tine o paranghelie intre gogosele,cozonaci si placitute si eu n-am fost invitata
la 15.09.2011, 21:38
place

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or