Poale-n brau

Postat de rocsi_1612 in Prajituri
30 Ian 2011 | 13714 vizualizari

Inapoi la reteta

Comentarii (61)

la 30.01.2011, 20:18
prima vreauuuuuuuuuuuu multe
la 30.01.2011, 20:22
Asa-i ca-mi dai? daca mai raman de la Carla,evident
la 30.01.2011, 20:25
vreau si eu
la 30.01.2011, 20:34
vreau si eu una calda
la 30.01.2011, 20:34
ma invit si eu daca mai ai
la 30.01.2011, 20:37
esti minunata!
la 30.01.2011, 20:38
va astept pe toate pentru ca am..aseara le-am facut si am sa va dau va multumesc mult
la 30.01.2011, 20:50
yummi, ce bunee
la 30.01.2011, 20:57
ce frumoase sunt!
la 30.01.2011, 21:08
Mmmmmmmmmmmm si ce apetisante
la 30.01.2011, 21:15
ce pofta mi sa facut....
super bune
la 30.01.2011, 21:17
excelente!maine vreau sa fac si eu branzoici..pana atunci mananc si eu o placintica
la 30.01.2011, 21:27
hmm buneee
la 30.01.2011, 21:31
super arata
la 30.01.2011, 21:56
ce frumoase sunt, mienu cred ca mi-ar iesii in veci asa, bravo

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or