Poale-n brauPostat de rocsi_1612 in Prajituri
Inapoi la reteta
|
spar ca nu ai papat-o?
tare gustoase
ptr ca eu n-am o mama pe langa mine , cred ............ ca ea-i SPECIALISTA-n placintele , numai eu n-am invatat ,, faina cat cuprinde " , ,,aluat elastic " etc ..............
..dar cand eram copii ne facea cele mai grozave prajituri,saptamana de saptamana
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|