Poale`n brau (2)
Postat de Creatsa in Dulciuri 10 Sep 2014 | 15827 vizualizari
Mmmm pufoase si delicioase .Nu am poze din timpul preparii deoarece am ramas fara baterie la aparat dar va asigur ca sunt minunate!
Inapoi la reteta
|
Comentarii (17)
la 10.09.2014, 20:24
Delicioase !

la 10.09.2014, 20:31
bune bune
la 10.09.2014, 20:46
Vaaaaaaaai 
la 10.09.2014, 20:58
la 10.09.2014, 21:21
Vaiiiiiiiii,ce buatate!
la 10.09.2014, 21:27
bune de tot
la 10.09.2014, 21:48
Demential de bune daca sunt bine facute . Nasa mea care este moldoveanca ,, aclimatizata '' la Cluj Le prepara de vis . Sunt sigura ca si ale tale sunt perfecte
la 11.09.2014, 01:11
imi plac 
la 11.09.2014, 07:24
ce-ar merge acum o placintica!
la 11.09.2014, 10:16
cea mai buna placinta!
COMENTEAZA