Prajitura Alba ca ZapadaPostat de nadina73 in Prajituri O prajitura racoroasa Inapoi la reteta |
ce frumoasa si ce buna
mami meu o facea de foarte multe ori si deja mi s-a facut pofta
buna buna
o adooor
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|