Prajitura Alba ca Zapada (cu amoniac)

Postat de miremirc in Prajituri
17 Oct 2011 | 67302 vizualizari

Inapoi la reteta

Comentarii (26)

la 17.10.2011, 09:05
ce faina!
la 17.10.2011, 09:33
am tot auzit si eu de aceasta prajitura, dar n-am facut-o inca...cred ca am sa o incerc si eu
la 17.10.2011, 09:45
intotdeauna mi-a placut prajiturica asta,dar inca n-am incercat-o
la 17.10.2011, 09:58
si mie imi place tare mult
la 17.10.2011, 11:25
Prajitura asta-i dlicioasa.
la 17.10.2011, 11:42
Tare mult imi plac prajiturile cu lamaie
la 17.10.2011, 13:03
delicioasa
la 17.10.2011, 14:25
stiu si eu ca e mai bun amoniacul la foile pentru alba ca zapada...imi place prajiturica asta...e o bunatate
la 17.10.2011, 15:01
ce bunatate
la 17.10.2011, 15:06
ce buna e!
la 17.10.2011, 15:37
arata foarte bine,si cred ca este delicioasa
la 17.10.2011, 15:46
mmm ce bunaciuneee
la 17.10.2011, 16:43
delicioasa
la 17.10.2011, 17:17
e buna tare ......
la 17.10.2011, 17:22
Tare buna,imi place

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or