Prajitura cu branza si caramelPostat de miha in Prajituri Eee... l-am dovedit si pe asta. L-am dovedit pe 800, oare mi-o reusi si cu 900 ? :))) Ma iau cu el la tranta sa vedem care pe care...:))) Pentru voi toti, un 800 savuros si delicios. Imbratisari cu drag. Inapoi la reteta |
la cat mai multe
praji
felicitari!
si vin sa iau o portie ca altfel nu pot sarbatori nr 800
pup cu drag!
)) ca-i 800!!!!!!!
))))
))))))))
felicitari Miha...e super-delicios
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|